Tagi: xbox spēle iet 1 mēneša, xbox spēles kabelis, lāzera ps3 super slim, savienotājs jamma, minecraft xbox spēles iet pc, xbox spēle iet ultimate 12 mēnešu galā, valores xbox live zelta, xbox live iet, xbox live, xbox.

€28.50
  • Pieejams
  • m1229


  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Saderīgs Marku/Modeli: NAV

Kā apiet Kuģniecības problēma ar jūsu valsti

Un pēc tam, kad Iet uz : Izvēlēties izlases adresi un pievienot to jūsu piegādes iespējas un turpināt iegādāties.

Xbox Live Gold ar Spēli Iet Pasaules Gala

Jums ir iegādāties 6 x 14 dienu kodi.

Jums nedrīkst būt AKTĪVA Xbox Live vai Spēle Iet locekļiem, pretējā gadījumā kodi nedarbosies.

Darbu ar jauniem un esošajiem kontiem,tostarp anyaccount, kas iepriekš bija Xbox spēle iet parakstīšanās uz tā.

Darbojas uz Xbox Viens, 360 & PC datoriem.Vispirms atpirkt, un Xbox Vienu vai PC, ja jūs plānojat, lai spēlēt uz Xbox 360.

Ja jūs redzat šādu kodu, vienlaikus cenšoties izpirkt:"Šis kods ir paredzēts tikai jaunajiem kontiem,"jums ir jāgaida esošo abonēšanas termiņš beidzas pirms atlīdzināšana kodu.

Šie kodi nav kaudze - Lūdzu, aktivizējiet viens kods, kas vienlaikus.

Šie kodi darba globāli visā pasaulē

Piegāde

Jūsu kodi tiek piegādāti pa e-pastu uz e-pasta adresi, kas saistīti ar jūsu paypal kontu.

Jūsu kodi tiks nosūtīta mazāk nekā 5 sekundes pēc tam, kad pirkt, ja vien jums ir jauns pircējs vai ir atsauksmes par mazāk nekā 5. Kā Apmainīt

Lūdzu, izpirkt par oficiālo Microsoft vietni:https://izpirkt.microsoft.com/ eBay Politikas Atruna: Šo fizisko lejupielādēt kartes bija likumīgi iegūti no pilnvarotajiem izplatītājiem.Ieņēmumi ir pieejami pēc pieprasījuma.

Es esmu likumīgais īpašnieks šo saturu, jo esmu iegādājies fiziskā objektu un ir šīs rokas.Visi mūsu saraksti ir fiziska produktiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir aktivizēts digitāli.Papildus nosūtot šo preci elektroniski, mums arī būs adresātu jūs šo preci pa parasto pastu.Šajā sarakstā saskaņā ar eBay digitālo preču politika.Mēs esam konsultējušies eBay atbalstu par iespējamām problēmām.Patiesu & Autentificēts Fiziskā Sastāva Tie ir individuālie kodi pārdošanai, nevis kopijas vai sadalīt pakas licences.Visi produktu nosaukumi, logotipi un zīmoli ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.Visi uzņēmumu, produktu un pakalpojumu nosaukumi, ko izmanto šajā sarakstā ir tikai identifikācijas nolūkā.Izmantojiet šo nosaukumi, logotipi un zīmoli nenozīmē.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti